tdi opel vectra

Shitet nga: isak 03 Shk 20:33 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 900 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Vectra
eshte ne gjendtje te mir dhe e rujtun shum.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim