Opel Zafira

Shitet nga: Blerim 06 Pri 23:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 100 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 150 000 - 159 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Opel
Modeli: Zafira
Vetura është në gjendje shumê të mirê optike dhe teknike.Me tabela te Austris.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim