PEOGEOT 405 -91

Shitet nga: FIDAN LUTA 05 Shk 16:48 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
SHES PEUGEOT 405 KARAVAN ME LEND DJEGSE DISEL TURBO DISEL INTERKULLER NE GJENDJE SHUM TE MIR TEKNIKE DHE I POSEDON KETO PAISJE : SISTEM ELEKTRONIK DRITARE ELEKTRONIKE , SHIBER , PASQYRE ELEKTRONIKE , CENTRALL ME TELEKOMAND . ABS , FELLNE ALUMIN 15. REGJISTRIM DERI ME 18-07 2015 PRES BLERES SERIOZ OSE ME NDRRIM T`MUNDSHEM DHE MUND TE KONTAKTONI NE KET NUMER 044 912299.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim