Peugeot 205

Shitet nga: peugeot 05 Shk 20:45 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

550 EUR   650 EUR

Viti: 1989
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 205
shes veturen dhe bej ndrrim vetura esht 4 dyersh rks e qlajmruar denime nuk ka pres blers serioz 4 gomat e reja.edhe ngjyren e re dhe brenda shum e pastert
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim