Peugeot 307 - Qmimi 3500 Euro Diesel

Shitet nga: Burim 29 Dhj 19:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

3 500 EUR

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 160 000 - 169 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Peugeot 307
Vetura eshte e ruajtur dhe eshte gjithqka ne rregull.
168.000 Kilometrazha
Diesel
Numri : 044164697
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim