Peugeot 307 1.6 HDI -05

Shitet nga: enver 16 Nën 17:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2005
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Peugeot
Modeli: 307
Pezho 307 Dizel 1.6 HDI Vit 2005 100/km 5.80 litr Vetura esht Gjendje te mir dhe Ekonomik Ndrrusi me 6 shpejtsi plus Rikferci Posedon Klimatronic Funksional Airbag Abs Servo Esp cd komanda vollant Kur te mbyllet vetura i mblidhen Pasqyret me nje Fjal Full opcion QMIMI SIPAS MARVESHJES
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim