Pikap seat inca -97

Shitet nga: gzim 18 Shk 14:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 300 EUR

Komuna: Besianë
Shitet vetura seat inca 1.9dizel ne gjendje shum te mir teknike dhe optike rks por i qlajmruar denim nuk ka
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim