Renault Clio -04

Shitet nga: reno 27 Mar 19:06 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR   2 800 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Clio
shes veturen e firmes Renault , modeli Clio 1.5 , viti i prodhimit 2004 , ne gjendje te rregullt , shpenzimet teper te vogla , per me teper kontaktoni ne numrat 045 907 272 dhe 049 158 992
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim