Renault Espace -04

Shitet nga: Dili 13 Gsh 17:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

4 500 EUR

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Espace
Reno Espace 2.2 DCI viti i prodhimit Dhjetor 2004 .Posedon Navigacion,7 ulëse , klima auto, centrall,euro kukë me një fjalë vetura është tip-top .Pres blers serioz dhe mund të thirrni në këtë nr. 044 427 120 .
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim