Shitet dhe ndrrohet

Shitet nga: Renault 08 Sht 22:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2001
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 120 000 - 129 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Kangoo
Renaulti eshte ne gjendje shume te mir ka regjistrim rks
shes ose ndrroj
me marrveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim