shes renault master

Shitet nga: lorik. 07 Nën 23:18 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1998
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 180 000 - 189 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kuqe
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Master
Shes kombi furgon renault master esht i qlajmruar. Poashtu esht shum ne gjendje t mir teknike dhe mekanike.per ma shum na kontakto. 044/049 210 613 viber 049 210 613
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim