shitet

Shitet nga: feim ganiu 28 Dhj 20:41 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 450 EUR

Viti: 2006
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Të huaja
Ngjyra: E verdhë/artë
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Modus
ne gjendje prefekte me dy ulse per transport te mallrave dhe mundesi te bartjes te pasagjerve regjistrimi komplet i bahet afer 800 e
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim