Renault Scenic 1.9 dci

Shitet nga: saimi 07 Mar 16:49 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2003
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 200 000 - 249 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Scenic
Shes ose nderroj veturen renault scenic viti 2003
vetura eshte ne gjendje shume te mire, dhe eshte regjistrimi i pare ne rks me kilometrazh te garantuar,
klim elektronike,abs,airbag para dhe mbrapa, mbyllje qendrore, tempomat etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim