Reno

Shitet nga: Reno 15 Sht 01:28 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 1994
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 20 000 - 24 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Renault
Modeli: Twingo
Shes reno twingo 1.2 benzin viti 1994 1 vit regjistrim ne gendje shum te mir teknike vetura posedon gjama me rrym goma te mira dhe nuk osht hipotek bankare per dokumenta ju garantoj etj
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim