Rover 75 benzin -01

Shitet nga: Dini 26 Krr 03:30 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 500 EUR

Komuna: Besianë
Roveri eshte ne gjendje shum te mir teknike. Ka regjistrim dhe eshte full option
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim