Me marveshje

Shitet nga: Sead Dje 04:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Viti: 2004
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 170 000 - 179 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E hirit
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Seat
Modeli: Altea
Makina eshte ne gjendje shume teknike dhe optime si nga brenda ashtu dhe nga jasht,eshte e ardhur nga Zvicrra regjistrimini par ne rks ka regjistrim edhe 10 muaj . Brj edhe ndrrim
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim