Shitet Opel Kadeti 1.3 plin+benxin

Shitet nga: Opel 23 Dhj 17:37 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

650 EUR

Komuna: Besianë
Shes opel kadet 1.3 viti i prodhimit 1988 ne gjemdje shume te mire teknike. Vetura eshte benzin+gas punon shume mire ne te dy sistemet dhe te gjitha servisimet ja kam ber vajn ja kam ndrruar t.Shpenzimet i ka te vogla . Interrierin e brendshem siq po shifet e ka te mireMenjaqin e ka me 5 shpejtesi dhe baterin e re .Qmimi pak i diskutueshem.Regjistrim ka deri 11 05 2017.. Pres bleres serioz.SMS nuk i kthej pranoj vetem telefonata prej ores 09 dei ne 22 ne mbremje.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim