SHES SMARTIN

Shitet nga: Naim 10 Sht 12:08 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 600 EUR

Viti: 2001
Transmetuesi: Automatik
Kilometrazha: 110 000 - 119 999
Karburanti: Benzinë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E kaltërt
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: Smart
Modeli: ForTwo
SHES SMARTIN ME REGJISTRIM KS, 8 MUAJ REGJISTRIM. ESHTE SHUM I RUAJTUR DHE NE GJENDJE SHUME TE MIRE. SHPENZIMET I KA TE VOGLA.
PER INFORMATA KONTAKTONI NE NR:044/49-208-798
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim