Touran 1.9 TDI Automatik DSG -04 -04

Shitet nga: Dritoni 05 Shk 14:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Besianë
Shes veturen touran 1.9 TDI automatik DSG
vetura posedon te gjitha serviset e kryera duke filluar : rrypi dhembezor,vaji i motorrit, vaji i nderruesit te shpejtesive,si dhe te gjithe filterat,
Vetura ka klim ABS ESP centrall alarm, ka edhe goma te reja te dimrit
rexhistrim nje vite te plot
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim