Touran 1.9 TDI Automatik DSG -04 -04

Shitet nga: Driton 28 Shk 14:47 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Besianë
Përshkrim i sendit
Shes veturen touran 1.9 TDI automatik DSG vetura posedon te gjitha serviset e kryera duke filluar : rrypi dhembezor,vaji i motorrit, vaji i nderruesit te shpejtesive,si dhe te gjithe filterat, Vetura ka klim ABS ESP centrall alarm, ka edhe goma te reja te dimrit rexhistrim nje vite te plot thirrje mund te beni edhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim