VW Caddy 1.9 diesel -00 Lire Dhe Mire

Shitet nga: Shefqet Bllaca 12 Mar 09:16 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes Vw Caddy Ne Gjendje Te Mire Teknike Sdi 1.9 Regjistrim Nuk a Amo As Denime Nuk ka Ekeni Te Garantum Airbag Abs Gjysem Klime Edhe Esht Extra Sepsa Eka Mrapa Tavan Kapak Qe Hapet Per ajr Edhe Tip Top Ju MirePressim Gjithve Per Gjdo Kohe Dhe Moment Te Sakt Siq Shihet Ne Foto
Automatike Mundeni Te Na Kontaktoni Per Mes ketij numri 044-358-889
Viti i Prodhimit 1997
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim