VW Golf 2 Diesel 1.6 -91

Shitet nga: Visar 11 Shk 15:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Besianë
Golf 2 Diesel
Viti i prodhimit 1991
Regjistrimi i pare ne KS 2004
Regjistrim deri ne mars 2014
1.6
Gomat e veres dhe te dimrit.
4L / 100KM - shpenzime minimale..
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim