VW Golf 2 disel 1.6 -89

Shitet nga: Neser 01 Gsh 14:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 500 EUR

Komuna: Besianë

Golf 2 disell 1.6,vitit 1989,4 dyer,ngjyr hiri, regjistrim deri dhjetor 2015,servis dhe kontroll teknike komplet,4 goma dimri. dhe osht shum ne gjendje te mir por mashum mun te na kontaktoni ne tel..

tel ose viber;+377 44 293 231...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim