VW Golf 2 dizel -87

Shitet nga: enver 15 Maj 23:00 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes golf 2 1.6
Dizel
Viti 87
Eshte ne gjendje te rregullt dhe shum i ruajtur.

nr i telefonit 045 804249.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim