VW Golf 3 1.9

Shitet nga: Kushtrum 16 Pri 00:19 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shitet Golf 3 ne gjendje shum te mir teknike dhe optike.
Vetura eshte e Garazhuar.
Qmimi i volitshem.

BDRRIMI I MUNDSHEM.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim