VW Passat dizel -92

Shitet nga: qazim 07 Pri 20:32 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

1 150 EUR

Komuna: Besianë
shes pasatin 2 shum imire dhe irujtun motorrin 1.6 mini turbo denim 1 muj presim blers serioz
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim