VW TOUAREG 2.5 TDI -04

Shitet nga: arben 18 Krr 21:43 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
shes touareg 2.5 tdi
vetura osht full extra nuk ka sen qe i mungon por ma shum info 044 986 946 dhe ne viber
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim