VW Touran 1.9 TDI -04

Shitet nga: Dritoni 05 Mar 15:09 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Besianë
shes veturen touran 1.9 TDI automatik DSG vetura posedon te gjitha serviset e kryera duke filluar : rrypi dhembezor,vaji i motorrit, vaji i nderruesit te shpejtesive,si dhe te gjithe filterat, Vetura ka klim ABS ESP centrall alarm, ka edhe goma te reja te dimrit rexhistrim nje vite te plot Mund te beni thirrje edhe ne viber +37744294359 deri ne ora 22:30
gjithashtu bejme edhe ndrrim

ju faleminderit
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim