VW Touran 1.9 TDI Automatik DSG -04 -04

Shitet nga: Dritoni 01 Mar 12:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

7 200 EUR

Komuna: Besianë
Shes veturen touran 1.9 TDI automatik DSG vetura posedon te gjitha serviset e kryera duke filluar : rrypi dhembezor,vaji i motorrit, vaji i nderruesit te shpejtesive,si dhe te gjithe filterat, Vetura ka klim ABS ESP centrall alarm, ka edhe goma te reja te dimrit rexhistrim nje vite te plot

Mund te beni thirrje edhe ne viber
+37744294359 deri ne ora 22:30
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim