Kombi WT4 Transporter 2.4 Disel

Shitet nga: Vigan Sot 15:34 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Blej këtë makinë për 122 EUR / muaj
Aplikoni tani >
Çmimi:

3 300 EUR

Viti: 1992
Transmetuesi: Manual
Kilometrazha: 450 000 - 499 999
Karburanti: Naftë
Targa: Kosovare
Ngjyra: E gjelbër
Komuna: Besianë
Struktura e veturës:
Prodhuesi: T4 / VW Volkswagen
Modeli: T4 Kombi
* Viti i prodhimit 1992
* Regjistrim deri me 20.03.2019
* Një pronar i vetëm në Kosovë
* Fellne dhe goma dimri
* Mbrenda shume komod
* Muzik- USB,QIP dhe AUX
* 8+1 ulese
* Kukë për tërheqje
* Dy çelsa
* Te gjitha pajisjet percjellse per qarkullim
* Në gjendje shume të mirë

Nr.kontaktues: 045669807

Mund te kontaktoni ne Viber dhe Whatssap.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim