Veturat -84

Shitet nga: ilir 19 Shk 14:57 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Vetura osht ne gjendje temir teknike po ashtu ka gjith servisin ekrym ka regjistrim dhe shtat muaj ka gjama merrym centrall llajsne tgjana te interesuarit let kontaktojn nr 044808856
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim