Vw Touareg v10 TDI -04

Shitet nga: Kosovar 28 Shk 17:24 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

6 500 EUR

Komuna: Besianë
Vetura eshte ne tabela te gjermanis ne gjendje te mir full option te gjitha ika karigat me nxemje para mbrapa 4x4,ulet ngritet ne 3 mnyra sport,auto,comfort,per me shum na kontaktini ne tel... jam i interesuar per ta shitur per arsye dua ta mar nje vetur me te vogel bej dhe ndrrim te mundshem me :golf 4-5 ,audi a3...!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim