vw passat 1.9 TDI -02

Shitet nga: braha 05 Pri 23:38 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
shes vw pasat viti ne fund te 2001 motorri 1.9 tdi me di te kuqe vetura i posedon keto sende..
ngjyra ngjyr havaje..
klim titronike karrikat me nxemje...
radio me shansher 6 cd....
karrikat gjysem lekur...
airbag..
espe..
llajsnet krom...
gjamat 4 elektrike ...
hollogengat ...
menjaqi 5.shpejtsi..plus rikverci...
me ni fjal pasati eshte ne gjendje shum te rregullt si dhe tiptop...
ju faliminderit per mirkuptim presim blers zerioz.... braha
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim