Aparatin co2

Shitet nga: toni 20 Shk 23:02 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Besianë
shes aparatin co2 3 vaz eshte ne gjendje pune arsyja per shitjen nuk me hin ne pune dhe eshte 165 ampera
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim