Bëjm Shitjen dhe Servisimin e makinave Karcher

Shitet nga: Nuhi 13 Mar 18:01 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Bëjm Shitjen dhe servisimin e makinave per auto larje
ose shpricave
Si dhe posedojmë te gjitha pjeset këmbyse te produktet Gumica per pompa
Karcher.Wap Kranzle.etj
Për te gjitha paisjet ne ju ofrojme Garancion
Posedojm Gypa Dorza Dyze etj
Po ashtu bejem blerjen e makinave në defekt .
Ju Mirë Presim .
Adresa .Peran-Podujev
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim