Inkubator Per qeljen e zogjeve

Shitet nga: sadik 28 Pri 00:21 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shesim inkubator me kapacitet prej 500 vezeve te testuar me garancion ,inkubatoret jan komplet me te gjitha paisjet Duke perfshir:Matsin e temperatures dhe lageshtis se ajrit , valakat dhe sitat. I japim me garancion afersisht deri 80% qeljen e zogjeve . Gjithësej kan qen 8 Tash jan 3 . Flm Merrjep :) Ndrrim i mundur me Vetur.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim