Inventar per Embeltore dhe Piceri

Shitet nga: Safet 28 Sht 22:27 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

15 EUR

Komuna: Besianë
Shes inventarin per Embeltore dhe Piceri, komplet ose ndaras.

Arsyeja e shitjes eshte se per momentin e kam pauzuar biznesin.

Pajisjet mund ti shihni ne foto, si dhe ne Besiane. Mund te me kontaktoni permes numrit te telefonit.

Cmimi sipas Marrveshjes
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim