Makin per hapjen e -bunarev(pusev).

Shitet nga: xhavit.s. 09 Mar 21:22 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shitet makina per hapjen e BUNAREV(PUSEV)me dimenzion te ngusht /fi160mm
me xhitha paisjet percjellse/ SHitet dhe kamioni qe shifet ne foto .nr.044-379817-----045890645-
xhindemi në besianë.
Qmimi me marveshje. dhe mundsi ndrimi...
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim