Makin per pastrimin e gjetheve

Shitet nga: jeton qitaku 25 Sht 17:46 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

40 EUR

Komuna: Besianë
shitet makina per pastrimin e oborrove trotuarve dhe per mbledhjen e gjetheve ,qmimi 40 euro
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim