Makina per kositje te oborreve

Shitet nga: xhevat 07 Nën 21:20 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

2 000 EUR

Komuna: Besianë
shes makina te ndryshme per kositje te oborreve kam edhe makina te mdhaja te firmes mtd me kos nji meter e 5 cm me nga dy kos dhe me timon si traktora dy copa njena 2013 me 10 ore pu tjetra 2007 me nja 190 ore pun shum te mira kush ka stadion ose manaferra shu per kositje ska mate mira qmimi prej 100 deri ne 2000euro ato si traktor qe jan
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim