Makina te mobileve abs per ngjitjen e shiritit

Shitet nga: bardhi 23 Maj 08:13 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Jan 4 makina abs te ardhura nga Belgjika jan te servisuara viti i prodhimit 1999,2000dhe 2001 ne gjendje shum tmir si shihen edhe ne foto
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim