Makine per shumzimin e qelsave Borkey

Shitet nga: Nuhi 02 Gsh 22:53 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

200 EUR

Komuna: Besianë
Shes makinen per shumzimin e qelsave Borkey ardhur nga zvicra posedon e dhe matrial
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim