Maqina per pjekjen e kafes farave kikirikut

Shitet nga: genc shala 29 Mar 16:59 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
SHes Maqinen Per Pjekjen e Kafes Farave Kikirikut Maqina osht ne gjendje te rregullt Punon me rrym dhe me plin. Me maqin vjen DHe boca e plinit Maqina Ka kapacitet Per 25 Kg , Ndrrim me pikap kombi Opel vw VW Fiat Etj... tel. 044 712 583
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim