Mjete

Shitet nga: liridoni 10 Mar 18:26 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes mjete te ndryshme per pun te gjitha origjinale te reja dhe te perdorura etj.kto qe shihen jan te gjitha te reja
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim