Pomp e karburantit dhe agregat

Shitet nga: xxx 26 Maj 14:50 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shitet pompa pèr naft e cila mund te perdoret edhe pèr agregat
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim