Saile pèr kran dhe bunare

Shitet nga: xxxx 26 Maj 13:29 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Litar ose saile pèr kran xhatsia 150 m
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim