Shes makinat e mallterit

Shitet nga: Liman 11 Mar 14:14 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes 2 makina te mallterit (punojn me zall ,qyreq)
te dyjat jon me naft jon me te gjitha pjest
gypa te mallterit ,te ajrit dhe shum pjese tjera rezerv
te dy makinat jane ne gjendje te gatshme per pune
Qmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim