Shes makinat e mallterit

Shitet nga: Liman 16 Mar 11:51 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Shes dy makina te mallterit (me zall dhe qyreq)
Jane ne gjendje te rregullt dhe te gatshme per pune
Punojne me naft .
Vijne me te gjitha pjeset si gypat e mallterit te ajrit si dhe shume pjese tjera rezerve
Qmimi me marreveshje
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim