Super super oferte

Shitet nga: Nehat 05 Shk 11:23 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Super OFERTE
shitet makina per prerjen e llamarines ne menyre elektronike , shume pak e perdorur shume e ruajtur
Makina Ekscentrike ka funksion per prerje te llamarines deri ne gjeresi 2.5m dhe trashesi deri ne 4mm.


Çmimi sipas marveshjes !!
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim