TAVOLINE DIGJITALE PER PREJRE XHAMIT

Shitet nga: A T 21 Shk 18:58 Fshini, ndryshoni ose ripërtërini shpalljen tuaj
Çmimi:

-

Komuna: Besianë
Makine kompjutorike që matë dhe pret xham në horizontale dhe vertikale. Tavolina përdoret edhe për punë të tjera të ndryshme. Eshtë në gjendje të rregullt teknike.
Nuk ka shpallje të vizituara
Në fillim